KAZAK VE SÜVETER

 

 

Emnana Erkek Triko Modellerini Farklı Kılan Özellikler Nelerdir?

 

Emnana, müşterilerinin şıklık ve kaliteden ödün vermeden rahat hissedebilecekleri giyim ürünlerini titizlikle tasarlamaktadır. Bu sebepten dolayı, erkek triko modelleri üstün kalite anlayışıyla üretilmektedir. %100 yün iplikler ile üretilen Emnana triko modellerinin en önemli özelliği 60/2 ince bükümlü merserize yün iplikler ile dokunmuş olmasıdır. Merserize iplikler yapıları itibariyle parlak, esnek ve dayanıklıdır. Bununla beraber merserize, ipliğin pürüsüzleştirilme işlemidir ve bu yüzden ipeksi bir görünümü vardır. İpliğin ince veya kalın olması trikonun kalitesini belirlemektedir. İplik numaraları arttıkça triko dokusunun kalitesi artar. Emnana, triko modellerinde özellikle ince merserize %100 yün iplik kullanmaktadır. Bu sebepten dolayı Emnana erkek trikolarını giydiğinizde kendinizi oldukça rahat ve ayrıcalıklı hissedersiniz.

 

Erkek Triko Modelleri Nasıl Kombinlenir?

 

Emnana, smart casual tarzda ürettiği erkek triko modellerini klas bir görünüm elde etmeniz için basic renklerde tasarladı. İster ofiste isterseniz de günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz Emnana erkek trikoları chino pantolon ya da kumaş pantolonlar ile  beraber giyebilirsiniz. Erkek süveter modelleri, yumuşak dokusu ve kaliteli görünümü ile serin havalarda ofis şıklığı için ceketlerin içine kolaylıkla giyilebilir. Gündelik yaşamda ise olarak smart casual tarzınıza uygun bir şekilde kullanabilirsiniz. Antrasit, gri ve lacivert gibi renklerde tasarlanan Emnana erkek süveter ve kazak modelleri ile her türlü ortamda şıklığınızı yansıtacaksınız. 

 

 

Erkek Triko Modelleri Bakımı Nasıl Olmalı?

 

Giysilerinizin uzun süre dayanıklı ve yeni kalabilmesi için ürün yıkama talimatlarına mutlaka uymanız tavsiye edilir. Giysilerinizi yıkamadan önce renk, kumaş türü ve kullanım alanlarına göre gruplandırmalısınız. Ürün etiketinde belirtilmiş olan sıcaklık derecesine uygun bir şekilde yıkamalısınız. Sıcaklık derecesine uygun yıkanmayan giysiler, özellikle yüksek sıcaklıkta yıkandığı takdirde ürünün çekmesine, solmasına ve yıpranmasına neden olur. Emnana erkek triko modellerini kuru temizlemeye vererek bakımını yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak ürünler gerektiğinde en fazla 30 derece sıcaklıkta elde ya da hassas programda makinada yıkanabilir. Bununla beraber kullanacağınız deterjan ürünün özelliklerine uygun seçilmelidir. Ürünlerimizi düşük ısıda (maksimum 110 derece) ütüleyebilirsiniz. Giysilerinizi kuruturken santrifüjde kurutma yapmayınız.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR