₺5.887,50 KDV Dahil
₺7.850,00 KDV Dahil
₺5.887,50 KDV Dahil
₺7.850,00 KDV Dahil
₺5.887,50 KDV Dahil
₺7.850,00 KDV Dahil
₺5.887,50 KDV Dahil
₺7.850,00 KDV Dahil
₺5.887,50 KDV Dahil
₺7.850,00 KDV Dahil
₺5.887,50 KDV Dahil
₺7.850,00 KDV Dahil

ÖRME GÖMLEK

Örme Gömlek erkek modasında büyüyen trend

Emnana erkek modasını, değişen trendleri güncel olarak takip ederek, yenilikçiliği ile dinamik ve çağdaş bir yaşam tarzına uyumu garanti eden özellikle kompakt ve canlı örgü kumaşlar kullanarak mükemmel kalitede örme gömlek tasarımları gerçekleştirir.

Yüksek kalitede pamuklar ile üretilen Emnana örme gömlek pürüzsüz ve hoş bir dokunuşa sahiptir. Zamanla değişmeyen ve vücuda tam oturan bir esneklik ortaya çıkararak şıklıktan ödün vermeden hareket özgürlüğü sağlar.

Emnana örme gömlek resmi ortamlardan ofis yaşantısına, şık akşam toplantılarından casual smart görünmek istediğiniz ortamlara kadar geniş bir yelpazede mükemmel rahatlıkta ve şıklıkta kullanım sağlar.

Neden Emnana Örme Gömlek

Emnana örme gömlek tercih edilmesinin başlıca nedenleri şu şekilde sıralanabilir.

Doğallık:

Emnana bütün ürünlerinde olduğu gibi örme gömlek imalatında dünyanın en iyi kumaş üreticilerinin doğal malzeme ile üretilen kumaşlarını kullanmaktadır. Bu nedenle giydiğiniz her an cilde doğal bir his vermektedir.

Rahatlık:

Emnana düğmeli örme gömlekleri, bir tişört veya eşofman giymek kadar yumuşak, pürüzsüz ve rahat kullanım konforu sağlar.

Yumuşaklık – Nefes Alabilirlik:

Emnana düğmeli örme gömlek, %98 örgü pamukt malzeme içeren kumaşlar ile üretildiği için eşsiz bir yumuşaklık ve nefes alabilirlik sağlar.

Esneklik:

Emnana örme gömlek’te üstün gerilebilirlik, kumaşın dört yönde de esneklik vermesine olanak tanır. Bu doğal 4 yönlü esneme, sizi bir üst noktaya götüren üstün konfor sağlayan önemli bir faydadır.

Çoğu insan, yumuşaklığı ve esnekliği nedeniyle örme gömlek giymeyi tercih eder. Örme kumaşlar ayrıca kısıtlama hissi olmadan sıkı bir uyum sunar ve doğal vücut kıvrımınızı tam olarak yansıtabilir. Emnana örme gömlekler, tam bu anlatılan özellikleri taşır ve son derece rahattır.

Kolay Bakım:

Örgü kumaşlar kolay bakım sunar ve genellikle makinede yıkanabilir. Uygun şekilde bakımı yapılan Emnana örme gömlek aynı zamanda şeklini ve elastikiyetini korur ve kolayca kırışmaz, bu da estetik şık görünmenizi sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR