ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM

Ücretsiz İade

Satın aldığınız ürünü veya ürünleri kullanılmamış olması kaydıyla iade etmek istemeniz halinde 30 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. İadeniz bize ulaşınca size ‘’iadeniz ulaştı’’ bilgilendirmesi e-posta ile gönderilecektir. Ürünlerin iade edilebilmesi için aşağıda belirtilen iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Fatura tarihi 30 günü geçmemiş, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi tüm aksesuarları ile birlikte size ulaşan fatura üzerinde bulunan iade bölümünü doldurarak aşağıda belirtilen adrese iade gönderebilirsiniz.

İade işlemini anlaşmalı kargo şirketimiz Yurt İçi kargo ile bedelsiz olarak yapabilirsiniz. Aksi takdirde kargo firması bedelini siz ödemek durumundasınız.

İade Adresi: İstiklal Cad. Hür Sk. No: 2 Kat 4 Orhangazi Pendik /İSTANBUL
Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olması halinde emnana.com tarafından geri ödemeler 5 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Devamındaki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Değişim

Satın aldığınız ürün bedeninize uymaz ise , bir küçük veya bir büyük beden ile değiştirmek isterseniz anlaşmalı kargo şirketimiz ile talep ettiğiniz beden stoklarımızda bulunması durumunda bedelsiz olarak değiştirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR