ERKEK DERİ KEMER

Erkek Keten Gömlek

Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız kemerler pek çok farklı malzemeden üretilebilmektedir fakat en çok tercih edilen hakiki deridir. Hakiki deri kemer suni deri ile üretilen kemerden doku, görünüm, koku, kalite bakımından büyük farklılıklar göstermekte dolayısı ile fiyatları daha yüksek olmaktadır. EMNANA tasarlamış olduğu tüm kemerlerini hakiki dana derisinin en dayanıklı ve kaliteli kısmı olarak tanımlanan "Full Grain Leather" Türkçe ifade ile “Tüm Tanecikli Deri” üst bölümünü kullanmaktadır. Dana derisinin Full Grain kısmında hava gözenekleri daha fazla olduğu için bu derinin üst kısmı daha az nem tutar. Bu da küf ve mantar oluşumu sonrası görüntü ve koku bozulmalarının önüne geçerek erkek deri kemer kullanım ömrünü uzatır.

EMNANA Erkek Deri Kemer Çeşitleri

EMNANAnın erkek kemer modellerine göz atacak olursanız yine sizleri zengin ürün gamına sahip özgün tasarımlar karşılayacaktır.

İlk seçenek dana derisinden üretilen “iki taraflı kemer“dir. Kemer tokası parlak nikel kaplama olan ve bir tarafı siyah diğer tarafı ise sizim seçeceğiniz renklerden oluşan bu kemerin en önemli özelliği çift taraflı kullanım kolaylığı sunmasıdır. Bu iki taraflı erkek deri kemer siyah tarafı ile siyah ve mavi tonlarda giysilerinizle örneğin diğer kahverengi taraf kahverengi tonundaki giysilerinizle kullanılabilir. İki taraflı EMNANA erkek deri kemer hem takım elbiseleriniz ile hem de smart casual kıyafetlerinizle beraber uyum içinde kullanılabilir.

Bir sonraki erkek deri kemer çeşidimiz ise özel davetler ve resmi toplantılarda takım elbiselerle ve gömleklerle kullanılması ideal olan “klasik dikişsiz” erkek deri kemerdir. Kemerin en önemli özelliği dikişsiz olmasıdır. Böylece klasik giyimin vazgeçilmez aksesuarlarından biri haline gelmiştir.

Ofis ortamlarında ve resmi ortamlarda takım elbiseler ve smart casual kıyafetlerinizle beraber EMNANA’nın “iki kenarı dikişli” erkek deri kemer modelini çok şık bir görünüme sahip olarak zevkle kullanabilirsiniz

Spor bir kıyafetle rahatlık içinde bir kullanım arıyorsanız EMNANA “tek kenarı dikişli yumuşak derili“ erkek deri kemer modeli kullanmanız tavsiye edilir.

EMNANA Erkek Örgü kemer

EMNANA’nın en göz alıcı erkek deri kemer çeşidi el yapımı “erkek örgü kemer”dir. EMNANA şıklığının tamamlayıcı öğesi olan bu kemer, özel el örgüsü tekniği ile yumuşak ve pürüzsüz dana derisinden üretilmiştir. Kemer tokası parlak nikel kaplamadan oluşmaktadır. El yapımı örgü kemer özellikle spor giyim zevkine sahip kullanıcılara hitap eder. Böylece giysilerinize daha dinamik bir hava katmaktadır.

EMNANA Büyük Beden Kemer

Büyük beden kemer talebiniz var ise EMNANA 135cm ve 140 cm kemerleri size uygun olabilir. Daha büyük beden kemer arayışı içindeyseniz EMNANA ile iletişime geçerek size özel erkek deri kemer imalatı yaptırabilirsiniz.

Özgün ve kaliteli kemer tasarımlarıyla kullanıcılarının beğenisini kazanan EMNANA erkek deri kemer daha şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olarak giysilerinize estetik bir hava kazandırmaktadır. Siz de klasik, spor ve günlük kıyafetlerinize eşlik edebilecek erkek deri kemer modellerini EMNANA ürünleri arasından seçebilir, sipariş verebilir ve beğendiğiniz ürünü tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Kemer Ölçüsü Nasıl Alınır

Eğer erkek deri kemer siparişinizi online olarak verecekseniz, akla gelen ilk soru “kemer ölçüsü nasıl alınır” olacaktır. EMNANA erkek deri kemer de tokanın takılacağı 5 adet delik bulunur. Size uygun kemer ölçüsünde, kemer bedeninize sarıldığında toka en orta deliğe denk gelmelidir. Kilo almanız veya vermeniz durumunda toka sağa veya sola doğru hareket etme imkânı bulmalıdır.

Yukarıda verilen EMNANA erkek deri kemer çiziminde belirtildiği gibi

  • Bel çevresini ölçeceksiniz.
  • Bu ölçüme 15 cm ekleyeceksiniz.

Bu şekilde bulduğunuz uzunluk, sizin sipariş vereceğiniz EMNANA erkek deri kemer ölçüsü olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR