emnana.com internet sitesinde ödemeyi yaparak sipariş vermenizi takiben en geç 24 saat içerisinde (hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere) sipariş edilen ürün kargoya teslim edilir. Birlikte çalıştığımız Yurtiçi Kargo firması ürünü teslim almasını takiben şubesinin bulunduğu adreslere ortalama 2 günde olmak üzere, en geç 7 gün içinde teslim etmektedir.

Yurtiçi Kargo’nun bulunduğunuz yerde şubesi bulunmaması durumunda sipariş ettiğiniz ürünü en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden siz teslim almak durumundasınız.

Teslimat adresinde teslim alacak şahıs yerine kimlik tespitiyle bir yakını kargodan ürünü teslim alabilir. Adreste teslim alacak bir kimsenin olmaması durumunda kargo firması ile temas kurarak ürünlerin sevkiyatını takip ve temin etmek alıcının sorumluluğundadır.

Teslimat anında adresinizde bulunamaz iseniz kapınıza kargo şirketi tarafından ihbar notu bırakılarak gönderiniz kargo şirketinin dağıtım ofisine teslim edilmektedir. Bu notun tarihini müteakip 3 iş günü içinde kargo şirketinin dağıtım ofisine giderek gönderinizi bizzat teslim almanız gerekmektedir.

Gönderiniz size teslim edildiğinde kolide ezilme, yırtılma, bükülme, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek herhangi bir durum görürseniz mutlaka kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar tespit ederseniz ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz.

Ürün kargoya verildikten sonra kargo bilgileri, e-posta adresinize gönderilir. Ayrıca Ürünün adresinize hangi gün teslim edileceği konusunda da Yurtiçi Kargo tarafınıza ön bilgilendirme mesajı gönderecektir.